Wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego.
Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.
 
Koszt wysyłki:
 
Kurier DPD (przy wpłacie na konto) - 14 zł brutto
 
Kurier DPD (za pobraniem) -20 zł brutto
 
 
3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego:
BRE Bank MBank  39 1140 2004 0000 3802 3719 3951 lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowy PRZELEWY24.
Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem PRZELEWY24.
 
4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.
 
 
5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
 
 
6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: sklep@bizzaro.pl
 
 
 
7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 
 
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma Bizzaro, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę Bizzaro.
 
10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej DPD. 
 
11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. W tym 80% zamówień wysyłana jest do 3 dni roboczych.
 
Przejdź do strony głównej
Copyright © BIZZARO.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: TechnikaReklamy.pl